4shared

Dekoracja firmy zdjęciami

Dekoracja firmy zdjęciami
8 years, 2 months ago 0
Posted in: Uncategorized

Wydruki na płótnie

Prezentacja efektów pracy w postaci wydruków dużych zdjęć to jedna z ciekawszych opcji prezentacji swoich produktów i osiągnięć jednocześnie ciekawie dekorując wnętrza. Jeden rzut oka pozwala zapoznać się z osiągnięciami firmy lub zaangażowaniem firmy we wsparcie konkretnych idei. Tak niewiele dzieli nas od sukcesu tymczasem jest to jedna z prostszych form przekonania do nas potencjalnych klientów że właśnie ze względu na taka a nie inną formę zaangażowania naszej firmy należy ją wybrać. Dziś chciałbym zaprezentować jak takie duże wydruki prezentują się w firmie na przykładzie firmy budowlanej Tech-Bud.

Kilka słów o technice wydruku.

Wydruki są wykonane na materiałach najwyższej jakości, zadbano zarówno o wysokiej jakości podłoże jak i o najwyższej jakości atrament, a same wydruki wykonane na ploterze Epson Stylus Pro 9800, wielokrotnie nagradzanej za swoje wyroby firmy EPSON. Nie bez znaczenia jest tu informacja że produkty firmy Epson są certyfikowane przez niezależne laboratoria i muzea na świecie. Wybór wysokiej jakości materiałów ma niebagatelne znaczenie gdyż, obrazy będą prezentowane będąc poddane całorocznej ekspozycji na światło słoneczne. Dlatego warto zabezpieczyć wydruki dodatkowo lakierem UV który nie tylko chroni przed światłem ale zabezpiecza przed kurzem lub zabrudzeniem.

 

Oprawiać czy nie Oprawiać

Płótno zostało naciągnięte na krosna o grubości boków 2,5 cm. ponieważ część zdjęcia zachodzi na bok całość staje się trójwymiarową bryłą świetnie prezentującą się w nowoczesnym pomieszczeniu. Dodatkową zaletą takiej formy prezentacji zdjęć jest brak potrzeby oprawy.

Format

Wydruki wykonane na płótnie w dużych formatach nie pozwalają się zgubić wydrukom na dużej powierzchni. Innym sposobem jest stworzenie na ścianie galerii składającej się z mniejszych obrazów/zdjęć.

Co może znaleźć się na takim płótnie

Dosłownie dowolne zdjęcie, obraz lub grafika. Może to być wspólne grupowe zdjęcie, portret lub grafika oddająca ducha działalności naszej firmy. Oczywiście nie zawsze wydruki na płótnie muszą być prezentowane w takiej formie. Mogą to być reprodukcje oprawione w gustownej ramie, wpasowując się w  stylizowane wnętrza.

Zainteresowane osoby lub firmy zapraszam do kontaktu i współpracy, oferujemy wsparcie przy przygotowaniu wydruków jak i pomoc przy wyborze merytorycznym.

 

 

 

 


Warning: Parameter 2 to wp_plugin_associated_posts::Filter_Posts_Result() expected to be a reference, value given in /home/users/saunami/public_html/Jasnia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286