4shared
10 years, 5 months ago 2
Posted in: All, Dzieci, Plener

Pierwsza Komunia – Warszawa

Pierwsza komunia To ważne wydarzenia w życiu każdego młodego człowieka. Pomysłów jak spędzić ten dzień jest wiele ja trafiłem do rodziny która chciała dobrze udokumentować na fotografiach ten dzień i tak powstał pomysł na reportaż z Pierwszej komunii Świętej, Juli. Reportaż powstał w Warszawie, okazało się że Warszawa ma różne oblicza i potrafi być zielona. Moje wcześniejsze obawy o betonowy krajobraz szybko prysły gdy zobaczyłem zielone ścieżki Starego Bemowa, w którym się zakochałem. Kościół Matki Boskiej Ostrobramskiej wspaniale współgrał z uroczystością komunijną, białe wnętrze, dużo światła, wszystko to nadawało wrażenia lekkości temu miejscu. Na koniec tego dnia udaliśmy się na plener. Chciałem by był lekki z nutką mistycyzmu tego dnia. Czy się udało się odnaleźć ducha i prawdziwy klimat Pierwszej świętej komunii oceńcie sami.

Dziękuję Panu Dariuszowi tacie Julii, za upór i wsparcie bez którego pomocy nie powstałby reportaż z Pierwszej Komunii Julii.
Warning: Parameter 2 to wp_plugin_associated_posts::Filter_Posts_Result() expected to be a reference, value given in /home/users/saunami/public_html/Jasnia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Related Posts