4shared
6 years, 10 months ago 2
Posted in: All, Dzieci, Plener

Pierwsza Komunia – Warszawa

Pierwsza komunia To ważne wydarzenia w życiu każdego młodego człowieka. Pomysłów jak spędzić ten dzień jest wiele ja trafiłem do rodziny która chciała dobrze udokumentować na fotografiach ten dzień i tak powstał pomysł na reportaż z Pierwszej komunii Świętej, Juli. Reportaż powstał w Warszawie, okazało się że Warszawa ma różne oblicza i potrafi być zielona. Moje wcześniejsze obawy o betonowy krajobraz szybko prysły gdy zobaczyłem zielone ścieżki Starego Bemowa, w którym się zakochałem. Kościół Matki Boskiej Ostrobramskiej wspaniale współgrał z uroczystością komunijną, białe wnętrze, dużo światła, wszystko to nadawało wrażenia lekkości temu miejscu. Na koniec tego dnia udaliśmy się na plener. Chciałem by był lekki z nutką mistycyzmu tego dnia. Czy się udało się odnaleźć ducha i prawdziwy klimat Pierwszej świętej komunii oceńcie sami.

Dziękuję Panu Dariuszowi tacie Julii, za upór i wsparcie bez którego pomocy nie powstałby reportaż z Pierwszej Komunii Julii.

Related Posts
  • Paweł

    Moja bratanica miała właśnie pierwszą komunię. Rewelacyjne zdjęcia, gdyby takie miała były by pamiątką na całe życie.

  • Darek

    Pan Artur wykonał wspaniałą pracę. Zdjęcia zaprezentowane na blogu to tylko jej część. Wykonane fotografie Pan Artur wkomponował w pięknie oprawione albumy tworząc niecodzienne pamiątki dla całej rodziny. Gorąco wszystkim polecam skorzystanie z usług profesjonalnej firmy fotograficznej, a w szczególności Firmy Pana Artura, do utrwalania reminiscencji najważniejszych, rodzinnych uroczystości. Naprawdę warto.