4shared
10 years, 6 months ago 2

„Kolorowe galerie w szarych miastach”

W marcowym numerze DETALINFO w artykule „Kolorowe galerie w szarych miastach” Magdaleny Fabijańczuk ukazały się moje zdjęcia z Wrocławskiej Galerii Magnolia. Artykuł Pani Magdaleny Fabijańczuk w DETALINFO poświęcony jest kompromisowi pomiędzy zyskiem developera funkcją obiektu a jego wpisaniem w tkankę miejsca w którym egzystuje, harmonii i wzbogacenia tego miejsca. Pozytywnymi punktami na polskiej mapie galerii są Łódzka Manufaktura, Bielska galeria Sfera, Wrocławska Renoma czy Warszawskie Złote tarasy. Po więcej informacji odsyłam do Artykułu.
W artykule są wykorzystane zdjęcia jasnia.pl z Galerii Magnolia z Wrocławia.

W tym miejscu warto wspomnieć że Bożonarodzeniowa Iluminacja Galerii Magnolia, którą też miałem okazję fotografować to jedna z największych dekoracji świątecznych w Europie oraz największa iluminacja wśród polskich centrów handlowych, ale o tym może innym razem 🙂

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane fotografią korporacyjną i firmową oraz fotografią architektury oraz wnętrz.
Więcej informacji na temat naszych zdjęć można znaleźć na stronie poświęconej fotografii reklamowej gdzie w galeriach na przykładach prezentujemy zdjęcia zrealizowanych zleceń korporacyjnych, biznesowych oraz architektury użytkowej.
Warning: Parameter 2 to wp_plugin_associated_posts::Filter_Posts_Result() expected to be a reference, value given in /home/users/saunami/public_html/Jasnia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Related Posts