4shared

Szlakiem Mgieł

Szlakiem Mgieł
7 years, 6 months ago 10
Posted in: All, Krajobraz, Plener

Deszcz, zimno i ciągły brak słońca, czy już nie macie tego dość? Dlatego korzystać z chwilowego przejaśnienia i wybraliśmy się z Julią na Magurkę. Na szlaku słońce schowało się za chmurami i zastały nas mgły, które tkały tajemniczy nastrój, każdy kolejny krok odkrywał przed nami swoje tajemnice. Schronisko wyłoniło się z mgły, dotarliśmy na Magurkę. Gorąca herbata, w schronisku smakowała jak żadna inna, posililiśmy się i w końcu nadszedł czas aby zejść do Wilkowic. Było naprawdę świetnie, do zobaczenia następnym razem na szlaku.

Szlak przeszedłem Julią która miała wtedy 6 lat. Wystartowaliśmy z Przełęczy Przegibek a zeszliśmy do Wilkowic. Bardzo fajny, prosty i nie wymagający szlak nie tylko na niedzielne rodzinne wypady polecam 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 • czekałem na te zdjęcia – szlaki spowite mgłą;
  najbardziej podoba mi się przedostatnie – ma taki bajkowy klimat

 • Cudna różnorodność kadrów no i ta mgła…

 • bartek

  z chęcią bym tam pospacerował;) piękne

  • Dziękuję za pozytywne komentarze, jak się tylko wypogodzi zamierzamy się wybrać w jakiś nowy Beskidzki szlak. Do zobaczenia 😉

 • Karola

  magiczne i ten klimat:) gratulacje

 • stary korzeń rządzi!

 • Piękne prace 🙂 tworzysz niesamowity klimat 🙂

 • Dargch

  Kiedy zdjęcia z zimowego Kampinosu? 🙂

 • Hermenegilda

  Zdjęcia w B&W nie podobają mi się po za jednym przed ostatnim ” drzewem” bije z niego taka delikatność . Pierwsze oraz drugie też nie są fajne a trzecie i ogólnie większość ma dziwne kropkowane tło – co nie wygląda dobrze . Wywaliła bym je i dała coś lepszego , na pewno nie skorzystała bym z usług drogi Panie. Czasem i jedno zdjęcie może zaważyć nad całością , reportaż ślubny też nie wyszedł dobrze jeśli chodzi też o fotki w b&w ;)- jak by na siłę tam wsadzone .

 • Hermenegildo każdy ma swoją estetykę, czy jak kto woli gusta o których ponoć się nie dyskutuje 🙂
  Moja estetyka mówi mi że jest coś niezwykle urzekającego w zdjęciach z negatywów z dużym ziarnem 🙂 to właśnie te dziwnie kropkowane tło, które tak pięknie wygląda na naturalnym papierze a nie na plastikowym zdjęciu z Labu i to dzięki takim zabiegom mogę pokazać inaczej świat i nie zamierzam tego zrezygnować, tak samo jak nie zrezygnuję ze zdjęć na którym w jednym kadrze pokazałem ruch dzięki rozmazaniu (zdjęcie nr2) są to zabiegi stylistyczne które pozwalają fotografikowi pokazać więcej. Cieszę się że dostrzegłaś tą inność w mojej wrażliwości i że nie będę realizował zlecenia dla Ciebie. Świat jest wspaniały bo Tobie daje możliwość wyboru innego fotografa a mi takich klientów którzy pokochają moje zdjęcia. Życzę dobrego samopoczucia!