4shared

Pad Brapad w Bielsku

8 years ago 4

Podczas swojej trasy koncertowej promującej nowy album ?Satumare ? Bristol? Pad Brapad  znów zawitał do Bielska. I znów chłopaki dali czadu, są naprawdę nieźli w rozkręcaniu publiki. Ciągle pamiętam jak z sali znikały krzesła nad głowami publiki by móc się wyszaleć. Tym razem miejsca nie brakowało w klubie Klimat każdy mógł znaleźć miejsce dla siebie na przeżywanie muzyki zaserwowanej przez Pad Brapad. Koncert był fantastyczny i zespół chyba też był zadowolony bo publika długo nie musiała czekać na kolejne bisy. Fantastyczną muzykę dodatkowo okraszały multimedialne prezentacje. Podczas trasy koncertowej Pad Brapad odwiedził Kraków, Warszawa, Bielsko Biała, Zakopane i Katowice, jeśli byłaś na którymś z koncertów napisz i podziel się swoimi wrażeniami. Dzięki chłopaki czekamy na więcej do zobaczenia.

Specjalne podziękowania dla Kuby Górnego, który jest odpowiedzialny osobiście za całe zamieszanie z Pad Brapad w Polsce. Dzięki Kuba

Related Posts
  • Kapitalny materiał Artur! Koncertowe wymiatają. Świetny klimat i dobry dobór kadrów

  • materiał sam się broni… szczególnie pod światło… 😉 gratulacje artur…

  • fajny materiał. chłopaki też są nieźle wystylizowani – wąsy dodają klimatu.

  • Dzięki za komentarze, wąsy chłopaki mają własne 😉 więc jest to element image, a nie tylko stylizacja. Zespół najlepiej sprawdza się w małych klubach. Prawdopodobnie odwiedzą Polskę w czerwcu wtedy też będzie można zobaczyć ich w akcji.