4shared

Wystawa Fotografii Jazzowej – Za Sceną – w Hotelu President

11 years, 8 months ago 4
Posted in: All, Plener

Fotozadymka ? (Życie) „Za Sceną”  Wystawa ukazuje zarejestrowane chwile tuż przed lub po koncertach Bielskiej Zadymki Jazzowej. Wiele zdjęć wykonanych za sceną pokazuje i odkrywa przed Państwem to czego nie mogliście dostrzec, oczekując na koncert na widowni. Na zdjęciach, poza zdjęciami koncertowymi, autor stara się ukazać uchwycone chwile na których muzyk, jest sobą jest człowiekiem. Dlatego autor często fotografuje próby, zdarzenia przed i po koncertach oraz Jam Session, którym towarzyszy luz, zabawa i śmiech. Na przedstawianych zdjęciach poza artystami są też Ludzie Zadymki, bez których całe to przedsięwzięcie nie mogło by się odbyć. Niech ta wystawa będzie podziękowaniem dla nich.

Wystawę można oglądać w Hotelu President w Bielsku Białej przy ul.3 Maja, który na czas „Zadymki” jest klubem festiwalowym w którym odbywają codziennie o 23:00 Jam Sesion. Wystawa ma charakter otwarty i zapraszam wszystkich którzy mieli by ochotę napić się kawy przy dobrej fotografii. Wystawa można zwiedzać do końca zadymki Jazzowej czyli do 7 lutego 28 lutego 2010.

Zdjęciem tytułowym a zarazem otwierającym wystawę jest zdjęcie Jamesa Cartera, wykonane na Jam Session w Restauracji Hotelu President. James po wspaniałym koncercie wyczarował na Jam Session klimat Nowojorskiego Klubu Jazzowego ? a autorowi udało się uchwycić to na zdjęciach.

Wystawa ?Za Sceną? jest próbą podsumowania i przedstawienia kierunku rozwoju autora na podstawie prac zrealizowanych dla Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Na potrzeby zadymki uruchomiony został specjalny serwis

Więcej na temat Bielskiej Zadymki Jazzowej można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu
http://www.zadymka.pl
Warning: Parameter 2 to wp_plugin_associated_posts::Filter_Posts_Result() expected to be a reference, value given in /home/users/saunami/public_html/Jasnia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Related Posts