4shared

Kochankowie w morzu pełnym maków

12 years, 2 months ago 3

Pawła z Iwoną poznałem telefonicznie. Iwonie zależało na plenerze w polu makowym, ale nie na mały poletku, zależało jej na „morzu” maków. Gdy już wszystko było ustalone przez Śląsk i Małopolskę przetoczyły się burze, które zniszczyły delikatne kwiaty. Daliśmy sobie kilka dni na znalezienie nowego pleneru, gdy już nikt nie wierzył w sukces zadzwoniła Iwona, mamy bezkresne pole maków.

„Zanurzyłem się w Tobie, czuję się jak rozbitek w morzu pełnym kwiatów, staram się poruszać, lecz to nie takie proste w którą stronę mam płynąć, gdyż wszędzie jest mi dobrze.”

Iwona i Paweł to fantastyczna para, z którą miałem przyjemność współpracować podczas pleneru ślubnego. Pomimo ciężkiej pracy bardzo dobrze się bawiliśmy, a para była chętna na różne eksperymenty. Wynikiem tego jest ten materiał zapraszam do obejrzenia II części z Krakowskiego Kazimierza.

Więcej fotografii ślubnych można zobaczyć na mojej stronie www.jasnia.pl
Warning: Parameter 2 to wp_plugin_associated_posts::Filter_Posts_Result() expected to be a reference, value given in /home/users/saunami/public_html/Jasnia.pl/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Related Posts