4shared

Majowe Zaręczyny

8 years, 10 months ago 1
Posted in: All, Plener, Zaręczyny

Podczas ostatniego weekendu majowego, spotkałem wyjątkową parę młodych ludzi w Pszczyńskim parku. Wtuleni w siebie promieniowali na odległość energią, którą trudno opisać. Po kryjomu zrobiłem kilka ujęć ale szybko zostałem wypatrzony przez piękne oczy Edyty Jakież było moje zaskoczenie gdy dziś dowiedziałem się, że tego popołudnia Edyta przyjęła oświadczyny Pawła. Bardzo się cieszę że mogłem być wtedy w Pszczynie i być światkiem ich wielkiej radości, ponieważ moje zdjęcia stały się dla nich prawdziwym prezentem.

Park w Pszczynie należy do popularnych miejsc wypoczynkowych. Położony niedaleko Śląska oraz Bielska stanowi bardzo ciekawą propozycję na weekendowy wypoczynek oraz jest to atrakcyjne miejsce do realizacji plenerów ślubnych.

Related Posts
  • Edytka i Paweł

    Panie Arturze bardzo serdecznie chcieliśmy podziękować za śliczne zdjęcia 🙂 Będą dla nas niezapomnianym prezentem…. Właściwie to Paweł planował zabrać mnie do Pszczyny dwa dni wcześniej, ale wiele śmiesznych a zarazem dziwnych sytuacji stanęło nam na drodze… i znaleźliśmy się tam dopiero w sobotę 😉 Ale widocznie tak miało być 😉 Jeszcze raz dzięki , życzymy samych „pięknych zdjęć” i dalszych sukcesów !!:)